Technologický den Farnell - Praha, Česká republika!

 

Tým společnosti Farnell by Vás rád pozval na jedinečný seminář plný přednášek o návrhu elektroniky a přehlídky zajímavých technologií. Seminář pořádáme ve spolupráci s našimi dodavateli Texas Instruments, Molex, Fluke a STMicroelectronics, pod záštitou fakulty elektrotechnické ČVUT, katedry mikroelektroniky. Naši dodavatelé, zákazníci, akademičtí pracovníci a studenti budou mít skvělou příležitost sejít se a sdílet své znalosti, zkušenosti a nápady.

 

Bez ohledu na to, zda-li už jste vývojáři nebo zatím elektroniku studujete, jsme si jisti, že Vás témata našeho semináře zaujmou. Připravili jsme pro Vás tyto přednášky s prezentacemi a prostorem pro volnou diskuzi:

 

  • Nástroje Texas Instrument pro vývoj aplikací založených na nové 16-bitové MSP430 skupině produktů
  • Možnosti osvětlování firmy Molex, PCBA business units a další?
  • Fluke – široká škála aplikací testovacích nástrojů
  • STMicroelectronics – MEMS technologie pro nové aplikace
  • Farnell – CadSoft a element14

 

Pro zobrazení úplné agendy semináře prosím klikněte zde.

 

Pro účast na seminář se zaregistrujte již nyní a nepropásněte příležitost zjistit, jak Vám společnost Farnell může pomoci ve Vašich projektech!

 

Těšíme se na setkání s Vámi a na možnost získat více informací o Vašich potřebách a zjistit, jak dále vylepšit naše služby tak, abychom i nadále vyhověli neustále se měnícím požadavkům při vývoji. Experti z týmů dodavatelů Vám rádi pomohou objevit praktická optimalizovaná řešení pro Vaše návrhy, představí další nástroje a techniky a pomohou Vám tak získat cenné nápady pro řešení Vašich návrhů.

 

*Počet míst na semináři je omezen. Místa budou přiřazena podle pořadí při registraci. Zaregistrujte se tedy prosím co nejdříve, abyste měli účast jistou.

 

Těšíme se na brzké setkání s Vámi,

 

S pozdravem,


Tým Farnell Česká republika

Technologický den Farnell
Datum: 25. října 2010
Čas: 9:00 – 14:00
Registrace: 9:00 – 9:25


V případě jakýchkoliv dotazů prosím kontaktujte: Farnell Česká republika – promo-cz@farnell.com