W życiu nas wszystkich są sytuacje kiedy musimy składać życzenia z wielu okazji. Czasem są to życzenia urodzinowe, życzenia z okazji  dnia matki itd.

Trzeba mieć na każdą taką okazję  garść życzeń. Zastanów się, czy wolisz gdy ktoś składa ci życzenia i pisze: Wszystkiego najlepszego - To jest nudne.  My wyszukaliśmy życzenia urodzinowe, które spowodują wesołość każdego solenizanta. Na tej stronie wyszukasz śmieszne życzenia urodzinowe dla dziadka a także dla dziewczyny oraz życzenia na 18-te urodziny itd.

Pamiętaj, że niepowtarzalne życzenia na urodziny mogą sprawić więcej radości niż niejeden upominek.  Warto także wymyślić dowcipne życzenia urodzinowe samemu. Przecież to Ty znasz osobę, której złożysz życzenia i wiesz czego ona oczekuje.

Geburtstagssprüche może być inspiracją w ułożeniu niepowtarzalnych życzeń urodzinowych.

Jeśli nie masz weny by samodzielnie ułożyć życzenia, użyj gotowych z naszej bazy. Wystarczy któreś przepisać na unikalną kartkę i życzenia są przygotowane.

pamiętać aby życzenia przekazywały same radosne emocje. Pamiętaj, że to co dajemy wraca do nas wielokrotnie. Składaj więc życzenia takie, by kiedy te życzenia do Ciebie powrócą, powróciła do Ciebie miłość.